اگر به ایده های طراحی داخلی علاقه دارید ، احتمالاً فنگ شویی را در نظر نگرفته اید. تمرکز شما ممکن است بیشتر به سمت سلیقه ، رنگ و ایده های هوشمندانه شما باشد. به هر حال ، چه کسی می خواهد یک اژدهای عظیم چینی که هر وقت تمایل به حضور در خانه داشته باشد خیره شود؟

یک معمار می تواند نقشه های شما را با توجه به مشخصات دقیق شما طراحی کند ، اما می تواند بسیار عالی باشد. یک پیمانکار ساختمان ممکن است برنامه ای از خانه را برای انتخاب انتخاب کند ، اما چرا که ایده ای مقرون به صرفه تر ، مجموعه ای از نقشه های از پیش طراحی شده خانه نیست. معمولاً مجله ها و وب سایت هایی هستند که می توانند به راحتی برنامه هایی را برای هر سبکی که تصور می کنید خریداری کنید.

اگر می خواهید برای حیاط پشتی خود یک استخر شنا کنید ، می خواهید ابتدا با پیمانکاری که از آن کار می کنید ، پا را خیس کنید. قبل از شروع سوراخ کردن یک سوراخ بزرگ در فضای باز ، oodles بازسازی لبه ساختمان. اطمینان حاصل کنید که کاملاً برای ساختاری که تقریباً به وقوع می پیوندد آماده هستید. شناخت فرآیند ساخت استخر شنا و اطمینان از آمادگی لازم برای نوسازی به شما کمک می کند تا در یک روند مشکل راحت باشید. در زیر ده سوال برای پرسیدن آورده شده است ، بنابراین خرید برای روند بازسازی ساختمان ساخت و ساز آماده در استخر خود آماده می شود.

بنابراین به درون خود نگاه کنید ، فکر کنید مهارت های فردی برای شخص مهم است. بیایید بگوییم شما هر چیزی برای گیرنده های رویایی دارید. بنابراین طرحی را ایجاد کنید که گیرنده رویا متناسب باشد: اشکال و سایه های مبهم ، چراغ های مبهم ، تصاویر خارق العاده بر روی سطح دیوار می توانند باقی بمانند. اگر جهانی که تصور می کنید وجود ندارد ، دنیای خود را بسازید! بگذارید اشتیاق شما ذهن شما را برانگیزد: از استفاده از مواد غیر معمول نترسید. هر کاری انجام خواهد داد: از شیشه های شکسته و سنگ مرمر گرفته تا شاخه های درختان ، از گیاهان خشک شده و پرها تا چین های کاغذی ، از قطعات شکسته آینه گرفته تا تراشه های چوب یا لهجه های فلزی ، از پوسته های دریایی که با اکریلیک رنگ می کنید تا کارهای هنری غیر منتظره روی مواد.

تن خنثی مخصوصاً برای طراحی اتاقهای نشیمن مناسب است و شامل تغییرات ساده در طراحی داخلی اتاق نشیمن شما می شود. بالش ها ، پرده ها و سایر لوازم جانبی اتاق را می توان تغییر داد در حالی که دوست دارید با توجه به حال و هوای فصل تابستان. بالش های گلدار ، گلدان گل و پرده های محض می توانند به طراحی داخلی مناسب برای بهار افزوده شوند. در حالی که مخمل های قرمز و طلایی و فرش های کف شرقی برای ایجاد آن احساس زمستانی به خوبی کار می کنند. شمع دارها و شمعدان ها و همچنین نقاشی های رنگ روغن طراحی زمستانی را کامل می کنند.

داستان های ترسناک درباره پیمانکارانی که هرگز محل کار را به پایان نمی رسانند ، فراوان است. یا بدتر ، آنها کار را خیلی ضعیف به پایان می رسانند به طوری که هزینه های جبران خسارت بیشتر از مبلغی است که شما در ابتدا تصویب کرده اید. چگونه از سواری با هزینه های عاطفی و مالی سو avoid استفاده نمی کنید؟

پس از آن ، پس از آن می توانید به مرحله زیر بروید ، تهیه آنچه شما قصد انجام آن را دارید فراهم خواهد شد. و این هر جا که نرم افزار طراحی داخلی منزل مفید باشد. قبلاً گفتم ، یادگیری نتیجه خوبی خواهد داد ، خوب حدس بزنید ، اینجا جایی است که کاملاً ارزشش را دارد. با استفاده از این کمک تصویری کم ، کاملاً تصور می کنید که برنامه های تغییر دکوراسیون شما در اتاق شما می تواند زندگی شما را بسیار ساده تر و آسان تر کند. و در پایان ، این واقعاً همان جهش نیست ، برای ساختن زندگی سریعتر و آسان تر. بنابراین ، به بهانه های لنگ این موضوع را متوقف کنید. اصول طراحی داخلی و تزئینات را بیاموزید ، ورق خوب نرم افزار طراحی داخلی خود را به خانه خود برگردانید.

چگونه می توان از یک پیمانکار عالی استفاده کرد و امتحان کرد